Economic Accelerator

Forum Innowacji: 15-16.04.2019 r., Teatr im. Ludwika Solskiego w Tarnowie

strzałka

Forum Innowacji w Tarnowie

Już w dniach 15-16.04.2019 r. w Tarnowie odbędzie się Forum Innowacji - konferencja skupiona w całości na innowacjach, startupach oraz gospodarce cyfrowej!

08/02/2019 autor: economic

Sztuczna inteligencja (AI), uczenie maszynowe (ML), technologie finansowe (FinTech), nowe technologie w energetyce (Energy & CleanTech) i w służbie zdrowia (MedTech), nowoczesne systemy zarzadzania w przedsiębiorstwach (Business & Analytics) – to wiodące tematy podczas Forum Innowacji, które jest kontynuacją Forum Inwestycyjnego organizowanego od 11. lat w Tarnowie.

Formuła konferencji przewiduje dyskusje panelowe z udziałem przedstawicieli świata nauki, biznesu, polityki oraz prezentacje praktycznego zastosowania rozwiązań innowacyjnych w biznesie. Rozwiązania te zaprezentują zarówno startupowcy, jak i przedstawiciele największych firm doradczych, sektora IT i koncernów przemysłowych.

Forum to także Startup Stage, gdzie osoby, które tworzą lub chcą stworzyć swój biznes w oparciu o innowacyjne podejście, pogłębią swoją wiedzę, poznają praktyczne narzędzia oraz znajdą inspiracje do działania.

To również konkurs Startup Award, który już na stałe wpisał się w agendę Forum. W tym roku również zapraszamy do udziały w nim przedsiębiorców z innowacyjnymi pomysłami, zespoły projektowe, osoby niezależne i kreatywne, ekspertów od nowych technologii, które działają w następujących branżach: Business & Analytics, Hardware & IoT, FinTech, Entertainment, MedTech, Mobility, Energy & CleanTech, MarTech, Smart City, EduTech, FoodTech, Social Services, Manufacturing & Material.

Konkurs Robot Show – to kolejna propozycja dla młodych talentów. Celem konkursu jest chęć promowania zamiłowania do nowych technologii i robotyki. W tym konkursie liczy się kreatywność, oryginalność i fantazja twórców.

Nowością z kolei będzie Hackhaton Zaprogramuj Tarnów, w ramach którego programiści i innowatorzy będą budować inteligentne rozwiązanie dla miasta.