Home Aktualności Dolnośląskie Innovation Rocket na 31. Forum Ekonomicznym w Karpaczu – podsumowanie i film

Dolnośląskie Innovation Rocket na 31. Forum Ekonomicznym w Karpaczu – podsumowanie i film

Dolnośląskie Innovation Rocket

Między 6 a 8 września 2022 roku Hotel Gołębiewski w Karpaczu po raz kolejny zamienił się w centrum konferencyjne Forum Ekonomicznego, największej w Europie Środkowo-Wschodniej konferencji polityczno-ekonomicznej.

Podczas trzech intensywnych dni w Karpaczu pojawili się najważniejsi przedstawiciele świata polskiej i zagranicznej polityki i biznesu. Specjalną strefą podczas Forum Ekonomicznego był pawilon dedykowany projektowi Dolnośląskie Innovation Rocket. Przestrzeń promowała dolnośląskie MŚP uczestniczące w projekcie. Drugiego dnia Forum w strefie DIR miało miejsce z kolei śniadanie biznesowe, w którym uczestniczyli reprezentanci zagranicznych instytucji zajmujących się pomocą rozwojową dla MŚP, którzy rozmawiali z przedstawicielami dolnośląskich przedsiębiorstw o ich działalności i potencjalnej współpracy.

Zobacz film podsumowujący udział dolnośląskich przedsiębiorstw podczas 31. Forum Ekonomicznego w Karpaczu!

36 firm biorących udział w projekcie: Applover Sp. z o.o., Customer Satisfaction AI sp. z o.o., Winnica Niemczańska sp. O.o., LightApply Sp. z o. o., Go2Market.eu, Genomtec SA, Trans-Dan Sp. z o.o., DiveInData, Biotts SA, Erato Ada Makówka, QUALPRO Sp. z o.o., Alphamoon sp. z o.o. , Giant Lazer, Zonifero Spółka Akcyjna, Scanway sp. z o.o., Bioceltix , Hustro , Winnica 55-100 Sp. z o.o., nsFlow Sp. z o.o., VR TierOne, asperIT.com Sp. z o.o., CRP we Wrocławiu sp. z o.o., A4BEE Architects for Business, Mone Sp. z o.o., Meeting Application, Herbzy Sp Z.O.O., Planet Rescue sp. z o.o. , Koło Wina, Winnica Katarzyna, Meraklis Piotr Marchlik , AddSecure sp. z o.o., Gospodarstwo Rolne Mazurek, Elephate, adcookie , Labplus Sp. z o.o., Kell Ideas sp. z o.o.

Skip to content