Home Aktualności Dolnośląskie Innovation Rocket na 31. Forum Ekonomicznym w Karpaczu

Dolnośląskie Innovation Rocket na 31. Forum Ekonomicznym w Karpaczu

Dolnośląskie Innovation Rocket

W dniach 6-8 września 2022 odbędzie się 31. Forum Ekonomiczne w Karpaczu. Podczas tej największej w Europie Środkowo-Wschodniej konferencji po raz kolejny, w ramach projektu realizowanego przez Fundację Instytut Studiów Wschodnich, organizatora Forum Ekonomicznego, pojawi się specjalna strefa Dolnośląskie Innovation Rocket, gdzie w dedykowanej przestrzeni promowane będzie 36 firm uczestniczących w projekcie mającym na celu promocję i internacjonalizację dolnośląskich małych i średnich przedsiębiorstw.

Podczas trzech dni konferencji przedstawiciele firm będą mogli nawiązywać kontakty z obecnymi na Forum Ekonomicznym przedstawicielami świata biznesu i polityki.

Drugiego dnia konferencji natomiast odbędzie się śniadanie z inwestorami – przedstawicielami zagranicznych instytucji, które wspierają działalność MŚP, chcą w nie inwestować czy pomagać otwierać się na nowe rynki.

W projekcie uczestniczą:

Applover Sp. z o.o., Customer Satisfaction AI sp. z o.o., Winnica Niemczańska sp. O.o., LightApply Sp. z o. o., Go2Market.eu, Genomtec SA, Trans-Dan Sp. z o.o., DiveInData, Biotts SA, Erato Ada Makówka, QUALPRO Sp. z o.o., Alphamoon sp. z o.o. , Giant Lazer, Zonifero Spółka Akcyjna, Scanway sp. z o.o., Bioceltix , Hustro , Winnica 55-100 Sp. z o.o., nsFlow Sp. z o.o., VR TierOne, asperIT.com Sp. z o.o., CRP we Wrocławiu sp. z o.o., A4BEE Architects for Business, Mone Sp. z o.o., Meeting Application, Herbzy Sp Z.O.O., Planet Rescue sp. z o.o. , Koło Wina, Winnica Katarzyna, Meraklis Piotr Marchlik , AddSecure sp. z o.o., Gospodarstwo Rolne Mazurek, Elephate, adcookie , Labplus Sp. z o.o., Kell Ideas sp. z o.o.

Skip to content