Home Aktualności Dolnośląskie Innovation Rocket na VI Europejskim Kongresie Samorządów

Dolnośląskie Innovation Rocket na VI Europejskim Kongresie Samorządów

Dolnośląskie Innovation Rocket

6-7 grudnia 2021 roku w Mikołajkach odbył się VI Europejski Kongres Samorządów. Zobaczcie ofertę 36 firm, które w ramach Dolnośląskie Innovation Rocket wzięły udział w wydarzeniu.

36 zwycięskich firm projektu Dolnośląskie Innovation Rocket wzięło udział w VI Europejskim Kongresie Samorządów w Mikołajkach, 6-7 grudnia 2021 r.

DIR jest jednym z projektów programu Economic Accelerator, celem którego jest promocja małych i średnich przedsiębiorstw z województwa dolnośląskiego. Firmy biorące udział w projekcie reprezentują cztery inteligentne specjalizacje regionu:

IT, innowacje, software,
Przemysł 4.0, automatyka, robotyka,
Turystyka, traveltech,
Przemysł spożywczy (winiarski).

Podczas VI Europejskiego Kongresu Samorządów zorganizowana została specjalna strefa projektu Dolnośląskie Innovation Rocket. Przedstawiciele firm mieli wiele okazji do networkingu oraz pozyskania nowych inwestorów podczas wydarzeń, np.:

śniadania z inwestorami,
networkingu w strefie Dolnośląskie Innovation Rocket,
udziału w panelach dyskusyjnych,
prezentacji firm.

Za przeprowadzenie konkursu odpowiedzialna jest Fundacja Instytut Studiów Wschodnich, znana przede wszystkim jako organizator corocznego Forum Ekonomicznego w Karpaczu, jednego z najważniejszych spotkań elit politycznych i biznesowych w Europie.

Skip to content