Home Aktualności Dolnośląskie Innovation Rocket  – misja gospodarcza w ramach Gitex Dubai

Dolnośląskie Innovation Rocket  – misja gospodarcza w ramach Gitex Dubai

Dolnośląskie Innovation Rocket

Uczestnicy projektu Dolnośląskie Innovation Rocket przebywają właśnie w Dubaju na targach Gitex Dubai. Wyjazdowi przedstawicieli firm Trans-Dan, Zonifero, Scanway, Jetplugs, Meeting Application i Planet Rescue towarzyszy dwudniowa misja gospodarcza mająca na celu zbadanie możliwości internacjonalizacji na rynki bliskowschodnie.

Podczas dwóch dni misji uczestnicy projektu odbywają spotkanie z przedstawicielami instytucji wspierających przedsiębiorców, poznają doświadczenia polskich firm już działających na miejscu czy wezmą udział w networkingu z lokalnymi firmami i startupami.

Przedstawiciele dolnośląskich firm odbywają spotkania z organizatorami Aim Congress United Arab Emirates, inicjatywy Ministerstwa Gospodarki ZEA mającej na celu stworzenie ram dla globalnej wymiany kluczowych strategii i praktyk na rzecz zrównoważonego rozwoju i globalnego wzrostu, czy z przedstawicielami polskiej ambasady w ZEA oraz polską firmą działającą na rynku ZEA. Uczestnicy wyjazdu wizytują także inkubator startupów i odbywają spotkania z lokalnymi firmami w Dubai Internet City.

Poznaj firmy z projektu DIR:

http://www.transdan.com/

https://zonifero.com/pl/

https://meetingapplication.com/

https://planetheroes.pl/home

Skip to content