Home Aktualności Equity Epidemic: Talent and the Digital Explosion- relacja z trzeciego dnia targów

Equity Epidemic: Talent and the Digital Explosion- relacja z trzeciego dnia targów

Economic Accelerator Małopolska Innovation Rocket

Podczas trzeciego dnia targów VivaTech w Paryż odbył się panel: “Equity Epidemic: Talent and the Digital Explosion”.

W ramach programu Economic Accelerator realizowany jest projekt Małopolska Innovation Rocket, który organizowany jest w latach 2021-2022 przez Fundację Instytut Studiów Wschodnich.

W ramach projektu 3 firmy z województwa małopolskiego (Shape.Care, Radio-Telecom, Tatran) uczestniczą w VivaTech in Paris.

W ramach wydarzenia VivaTech, które poświęcone jest startupom i innowacjom odbył się panel: “Equity Epidemic: Talent and the Digital Explosion”.

Rozmówcami byli: Jerri Devard, Beca; Andrew Dimitrou, VMYLY&R; Rak Patel, Spotify oraz Kathlenn Saxton; MediaLink.

Rozmówcy zgodzili się co od tego, że pandemia zmieniła wiele na rynku pracy. Pracownicy oczekują obecnie od pracodawcow tego, żeby mogli oni wykonywac swoje zadania zdalnie, ale przy jednoczesnym poszanowaniu kultury pracy I wypełniania misji firmy. Dodatkowo coraz więcej pracowników podkreśla, jak ważna jest płaska struktura zatrudnienia w firmie I możliwość porozmawiania z osobami, które są wyżej w hierarchii firmy.

Coraz więcej pracowników stawia również na inkluzywność I różnorodność w pracy oraz możliwość konfrontowania swoich myśli I spostrzeżeń z innymi pracownikami, którzy pochodza z różnych kultur.

Skip to content