Home Aktualności Firma TakesCare na Slush 2021 w Helsinkach!

Firma TakesCare na Slush 2021 w Helsinkach!

Małopolska Innovation Rocket

Poznajcie firmę TakesCare – uczestnika Slush 2021 w Helsinkach!

Opis działalności

TakesCare to Start-up, który powstał w 2016r. oferujący internetową i mobilną platformę do zarządzania zdrowiem na odległość. Tworzymy digitalne produkty i usługi dedykowane dla Pacjentów, Lekarzy, Specjalistów Medycznych oraz Partnerów Biznesowych. Dzięki wiedzy profesjonalistów i opracowanym schematom leczenia, wspieranych przez głębokie uczenie i cyfrowe rozwiązania, wykorzystujemy potencjał telemedycyny do wsparcia systemu ochrony zdrowia.

Usługi oferowane przez firmę

Usługi medyczne dostępne są w formie pojedynczych e-Konsultacji oraz Pakietów Opieki Medycznej Online, które odbywają się na Platformie Telemedycznej pod adresem: takes-care.com, za pomocą wideo/tele/chat konsultacji. Dodatkowo oferujemy wsparcie w procesie opieki ad-hoc i opieki koordynowanej, diagnozy, prekonsultacji i kontroli pomiędzy wizytami stacjonarnymi, a także weryfikację wyników badań, wykonywanych pomiarów, przyjmowanych przez pacjentów leków, drugiej opinii lekarskiej. Pacjent otrzymuje kompleksową usługę do przeprowadzania konsultacji lekarskich, kontrolowania swojego stanu zdrowia, analizy badań itp. Lekarz, dzięki e-gabinetowi, może prowadzić swoją praktykę w dowolnym miejscu i pozostawać w stałym kontakcie z pacjentem. Ograniczając koszt prowadzenia stacjonarnego gabinetu zyskuje elastyczne i w pełni cyfrowe rozwiązanie, ułatwiające codzienne wykonywanie zawodu. Dla partnerów biznesowych, którymi są firmy ubezpieczeniowe, banki, departamenty HR, podmioty medyczne i firmy farmaceutyczne, tworzymy i dostarczamy dedykowane rozwiązania oparte na zdalnym zarządzaniu opieką medyczną, od profilaktyki do opieki paliatywnej. Działamy w modelu B2B2C i gwarantujemy ekspresową implementacje stworzonych rozwiązań.

Przesłanki dynamicznego rozwoju firmy na rynku rodzimym i zagranicznym

Rozwiązania oferowane przez TakesCare są wykorzystywane przez największe firmy ubezpieczeniowe w Polsce, które oferują produkty zdrowotne dla swoich klientów. W oparciu o nowe technologie i we współpracy z największymi ośrodkami onkologicznymi w Polsce, badamy i opracowujemy metody wsparcia pacjentów onkologicznych w walce z bólem. Odpowiadając na potrzeby rynku, stworzyliśmy Pakiety Opieki Medycznej Online Mental Care dla szefów działów HR, oferujące rozwiązania dbające o dobrostan psychiczny pracownika. Udostępniamy naszą usługę zarówno w modelu (Direct) i B2B2C (White Label), a otwarty standard API do integracji urządzeń, danych medycznych i usług stron trzecich, pozwala nam na szybką implementacje stworzonych rozwiązań.

Docelowe rynki zagraniczne, na które firma planuje internacjonalizację

Hiszpania, Włochy, kraje Ameryki Południowej, Indie, Azja, kraje Bliskiego Wschodu.

Więcej informacji o firmie na stronie: https://takes-care.com/

Skip to content