Economic Accelerator

strzałka

FlyTech UAV na targach NanoTech w Tokio!

FlyTech UAV to kolejna z firm, która bierze udział w targach NanoTech w Tokio w ramach projektu Małopolska Startup Rocket!

29/01/2020 autor: economic

FlyTech UAV to polski profesjonalny producent dronów, dostępny na rynku od 2013 roku. Firma oferuje kompleksowe rozwiązania UAV dla geodezji, górnictwa, energetyki, środowiska, rolnictwa. W 2017 roku firma wprowadziła na rynek swoje flagowe skrzydło latające – UAV BIRDIE – kompletne rozwiązanie do mapowania, które z powodzeniem stosuje się obecnie w Europie, Afryce i Azji. System składa się z platformy ze stałymi skrzydłami (teraz z opcjonalnymi rozszerzeniami VTOL), dedykowanego kontrolera lotu z aplikacją do planowania lotu, pełnoklatkowej kamery i łączności GSM dla nieograniczonego zasięgu lotu. Lekka konstrukcja i długi czas lotu zapewniają skuteczne pokrycie terenu. Obecnie FlyTech UAV rozwija projekty badawczo-rozwojowe, pracując nad sztuczną inteligencją dronów i platform autonomicznych. Ponadto firma niedawno zaprezentowała portfolio usług i produktów dedykowanych sektorowi energetyki, który obecnie planuje komercjalizację.

 

Przemysław Lekston z FlyTech UAV tak motywuje swój udział w targach NanoTech w Tokio:

FlyTech UAV sp. z o.o. oferuje światowej klasy profesjonalne bezzałogowe systemy lotnicze, które umożliwiają specjalistom na całym świecie na wydajne i precyzyjne wykonywanie szerokiego zakresu pomiarów z powietrza. Cały nasz zespół inżynierów, pilotów oraz specjalistów od sprzedaży i wsparcia działa intensywnie każdego dnia by nasze polskie bezzałogowce skutecznie wiodły prym w swojej klasie na arenie międzynarodowej. Możliwoć uczestnictwa w projekcie Małopolska Start-up Rocket jest dla nas doskonałą okazją do skutecznej promocji naszych produktów oraz do rozbudowania naszych relacji biznesowych już ze strategicznymi partnerami z Japonii i Azji Wschodniej.

Skip to content