Home Aktualności „Insights from a Serial Fintech Founder – The Art of Fundraising & How to Thrive as a Fintech Founder” – relacja z panelu dyskusyjnego EU-Startups Summit 2022

„Insights from a Serial Fintech Founder – The Art of Fundraising & How to Thrive as a Fintech Founder” – relacja z panelu dyskusyjnego EU-Startups Summit 2022

Małopolska Innovation Rocket

Podczas drugiego dnia EU-Startups Summit 2022 odbył się panel dyskusyjny „Insights from a Serial Fintech Founder – The Art of Fundraising & How to Thrive as a Fintech Founder”.

W ramach programu Economic Accelerator realizowany jest projekt Małopolska Innovation Rocket, który organizowany jest w latach 2021-2022 przez Fundację Instytut Studiów Wschodnich.

W ramach projektu 3 firmy z województwa małopolskiego (Versatilex, Medical Simulation Technologies oraz Score Digital) uczestniczą w wydarzeniu EU Startups Summit.

W ramach wydarzenia EU Startup Summit, które poświęcone jest startupom i innowacjom odbyła się prezentacja: Insights from a Serial Fintech Founder – The Art of Fundraising & How to Thrive as a Fintech Founder.

Nigel Verdon z Railsbank stwierdził, że inwestorzy często nie zwracają aż tak dużej uwagi na Sam pomysł na firmę, a na grupę founderów, czy dobrze się oni dogadują.

Nigel dużo wspominał róenież o odpowiedniej strategii pricingu dla startupu. Wybranie tej odpowiedniej, powinno być jedną z kluczowych czynności, nq którą founderzy poświęcą odpowiednią ilość czasu podczas zakładania firmy.

Skip to content