Economic Accelerator

strzałka

Panel "How to Drink Water and be Sustainable" podczas South Summit

Panel "How to Drink Water and be Sustainable" podczas South Summit

07/10/2021 autor: economic

Podczas South Summit odbył się panel dyskusyjny zatytułowany „How to Drink Water and be Sustainable”, w ramach którego paneliści rozmawiali o tym, jak w dzisiejszym świecie być odpowiedzialnym ekologicznie, dbać o planetę, a jednocześnie korzystać ze zdobyczy nowych technologii.

 

W panelu dyskusyjnym wzięli udział:

  • Rafif Srour Daher, Vice Dean of Programs and Academics, IE University
  • Santi Mier, Founder & CEO, Ocean52

Założyciel i dyrektor generalny Ocean52, jedynej firmy produkującej napoje, która 52% zysków przeznacza na działania związane z ochroną oceanów.
Były globalny dyrektor ds. marketingu firmy Danone i dyrektor ds. FMCG od ponad 16 lat.

  • Svanika Balasubramanian, Co-Founder & CEO, rePurpose Global

Pochodząca z Omanu i Indii Svanika Balasubramanian jest współzałożycielką i dyrektorem generalnym rePurpose Global, wiodącej na świecie platformy działań na rzecz tworzyw sztucznych, której celem jest udostępnianie działań na rzecz środowiska ludziom i firmom na całym świecie. Jej platforma osiąga to poprzez umożliwienie każdemu, aby dzisiaj stał się neutralny dla tworzyw sztucznych, finansując innowatorów na pierwszej linii walki z kryzysem odpadów z tworzyw sztucznych. Svanika jest laureatem Forbes 30 do 30 lat, mistrzem Światowego Forum Ekonomicznego SDG, mistrzem One Young World Lead2030, Halcyon Fellow i absolwentem The Wharton School of the University of Pennsylvania. Jest częstym komentatorem przedsiębiorczości społecznej i zrównoważonego rozwoju, występując na różnych platformach, w tym podczas Szczytu Nagrody Nobla, Organizacji Narodów Zjednoczonych, Światowego Forum Ekonomicznego, zrównoważonych marek i SOCAP.

Skip to content