Home Aktualności Rusza rekrutacja do projektu Dolnośląskie Innovation Rocket!

Rusza rekrutacja do projektu Dolnośląskie Innovation Rocket!

Dolnośląskie Innovation Rocket

Zgłoś się do projektu Dolnośląskie Innovation Rocket i wprowadź Twoją firmę na rynki zagraniczne!

Uwaga właściciele małych i średnich przedsiębiorstw! Do 30 lipca 2021 r. możecie zgłosić swoją firmę do projektu Dolnośląskie Innovation Rocket. Do udziału w konkursie zapraszamy małe i średnie firmy z Dolnego Śląska, które planują ekspansję zagraniczną, a które wpisują się w inteligentne specjalizacje regionu!

Trzydzieścioro sześcioro laureatów wyjedzie na największe targi dotyczące wyżej wymienionych branż w Las Vegas, Palo Alto, Hong Kongu, Toronto, Taipei, Lugano, Chile, Londynie, Montpellier, Berlinie, Veronie, Bordeaux, a także weźmie udział w dwóch edycjach Forum Ekonomicznego w Karpaczu w 2021 i 2022 r. i trzech edycjach Europejskiego Kongresu Samorządów w Mikołajkach w 2021, 2022 i 2023 r.

Formularz rejestracyjny do projektu Dolnośląskie Innovation Rocket

Regulamin do projektu Dolnośląskie Innovation Rocket

Wzór oświadczenia o posiadaniu strategii internacjonalizacji -> do podpisu po zakwalifikowaniu do projektu – do wglądu przed wypełnieniem formularza

Oświadczenie RODO -> do podpisu po zakwalifikowaniu do projektu – do wglądu przed wypełnieniem formularza

Umowa uczestnictwa w projekcie „Dolnośląskie Innovation Rocket” -> do podpisu po zakwalifikowaniu do projektu – do wglądu przed wypełnieniem formularza

Za przeprowadzenie konkursu odpowiedzialna jest Fundacja Instytut Studiów Wschodnich, znana przede wszystkim jako organizator corocznego Forum Ekonomicznego, jednego z najważniejszych spotkań elit politycznych i biznesowych w Europie. Oprócz organizacji „polskiego Davos” Instytut Studiów Wschodnich prowadzi szereg innych działań na rzecz gospodarczej, naukowo-technicznej i kulturalnej współpracy pomiędzy państwami europejskimi, szczególnie Europy Środkowej i Wschodniej. W ramach programu Economic Accelerator Instytut promuje młode, innowacyjne przedsiębiorstwa podczas wszystkich swoich konferencji.

Z zakwalifikowaniem się do projektu Dolnośląskie Innovation Rocket wiąże się nie tylko wyjazd na prestiżowe targi branżowe w najatrakcyjniejsze miejsca na świecie. Ważnym aspektem programu jest także promocja laureatów w polskich i zagranicznych mediach oraz umożliwienie im kontaktu z inwestorami z całego świata podczas Forum Ekonomicznego oraz Europejskiego Kongresu Samorządów.

Zapisy do projektu Dolnośląskie Innovation Rocket odbywać się będą od 07 czerwca do 30 lipca 2021 roku. Zgłoszone firmy muszą spełniać podstawowe wymagania:

zaliczać się do sektora małych i średnich przedsiębiorstw
mieć siedzibę na terenie województwa dolnośląskiego
zakresem działań wpisywać się w inteligentne specjalizacje regionu
posiadać strategię/plan działalności międzynarodowej przedsiębiorstwa (wymagane jest oświadczenie o posiadaniu takiej strategii/planu podpisywane po zakwalifikowaniu do projektu).

Skip to content