Economic Accelerator

strzałka

Rusza rekrutacja do projektu Małopolska Innovation Rocket!

Do 30 lipca trwa rekrutacja do projektu Małopolska Innovation Rocket!

19/07/2021 autor: economic

Zgłoś się do projektu Małopolska Innovation Rocket i wprowadź Twoją firmę na rynki zagraniczne!

 

Uwaga właściciele małych i średnich przedsiębiorstw! Do 30 lipca 2021 r. możecie zgłosić swoją firmę do projektu Małopolska Innovation Rocket. Do udziału w konkursie zapraszamy małe i średnie firmy z Małopolski, które planują ekspansję zagraniczną, a które działają w obszarze innowacji i wpisują się w inteligentne specjalizacje regionu!

 

Dwudziestu czterech laureatów wyjedzie na największe targi innowacji na świecie w: Paryżu, Amsterdamie, Madrycie, Lizbonie, Barcelonie, Walencji, Berlinie i Helsinkach, a także weźmie udział w Forum Ekonomicznym w Karpaczu oraz Europejskim Kongresie Samorządów w Mikołajkach. 

 

Formularz rejestracyjny do projektu Małopolska Innovation Rocket

Regulamin do projektu Małopolska Innovation Rocket

 

Wzór oświadczenia o posiadaniu strategii internacjonalizacji -> do podpisu po zakwalifikowaniu do projektu – do wglądu przed wypełnieniem formularza 

Oświadczenie RODO -> do podpisu po zakwalifikowaniu do projektu – do wglądu przed wypełnieniem formularza 

Umowa uczestnictwa w projekcie „Małopolska Innovation Rocket” -> do podpisu po zakwalifikowaniu do projektu – do wglądu przed wypełnieniem formularza 

 

Za przeprowadzenie konkursu odpowiedzialna jest Fundacja Instytut Studiów Wschodnich, znana przede wszystkim jako organizator corocznego Forum Ekonomicznego, jednego z najważniejszych spotkań elit politycznych i biznesowych w Europie. Oprócz organizacji „polskiego Davos” Instytut Studiów Wschodnich prowadzi szereg innych działań na rzecz gospodarczej, naukowo-technicznej i kulturalnej współpracy pomiędzy państwami europejskimi, szczególnie Europy Środkowej i Wschodniej. W ramach programu Economic Accelerator Instytut promuje młode, innowacyjne przedsiębiorstwa podczas wszystkich swoich konferencji.

 

Z zakwalifikowaniem się do projektu Małopolska Innovation Rocket wiąże się nie tylko wyjazd na prestiżowe targi branżowe w najatrakcyjniejsze miejsca na świecie. Ważnym aspektem programu jest także promocja laureatów w polskich i zagranicznych mediach oraz umożliwienie im kontaktu z inwestorami z całego świata podczas Forum Ekonomicznego oraz Europejskiego Kongresu Samorządów. 

 

Zapisy do projektu Małopolska Innovation Rocket odbywać się będą od 07 do 30 lipca 2021 roku. Zgłoszone firmy muszą spełniać podstawowe wymagania:

  • zaliczać się do sektora małych i średnich przedsiębiorstw
  • mieć siedzibę na terenie województwa małopolskiego
  • zakresem działań wpisywać się w inteligentne specjalizacje regionu
  • posiadać strategię/plan działalności międzynarodowej przedsiębiorstwa (wymagane jest oświadczenie o posiadaniu takiej strategii/planu podpisywane po zakwalifikowaniu do projektu).
Skip to content