Home Aktualności Śniadanie Biznesowe z inwestorami zagranicznymi

Śniadanie Biznesowe z inwestorami zagranicznymi

Economic Accelerator

W ramach projektu DIR w trakcie Forum Ekonomicznego odbędzie się Śniadanie Biznesowe z inwestorami zagranicznymi. Przedstawiciele firm biorący udział w projekcie spotkają się z reprezentantami zagranicznych instytucji wspierających małe i średnie przedsiębiorstwa w zakresie rozwoju oraz internacjonalizacji. Przy kawie i poczęstunku uczestnicy prowadzić będą wymianę doświadczeń i nawiążą kontakty, które mogą dać nadzieję na dalszą współpracę przyczyniając się do rozwoju dolnośląskich przedsiębiorstw.

Poniżej przedstawiamy kolejnych, dwóch aniołów biznesu, którzy wezmą udział w śniadaniu biznesowym.

Dominik Wagner, Managing Senior Partner TIGGES Rechtsanwälte

Od roku 2013 pan Dr. Wagner jest zatrudniony w Kancelarii Tigges jako adwokat. Wcześniej przez okres kilku lat świadczył pracę w Düsseldorfie i w Warszawie na rzecz jednej z kancelarii gospodarczych prowadzących działalność międzynarodową, w której to zajmował się aspektami z dziedziny prawa przedsiębiorstw i spółek oraz polsko-niemieckiego obrotu handlowego.

Guillaume Rose, CEO Monaco Economic Board (MEB)

Od 2019 r. Dyrektor Generalny Rady Gospodarczej Monako (MEB), stowarzyszenia non-profit odpowiedzialnego za promocję społeczności biznesowej w Księstwie i aktywny udział w jej rozwoju na poziomie lokalnym i za granicą.

Guillaume Rose jest od 2011 r. prezesem Urzędu ds. Turystyki Monako w Księstwie Monako. Przez lata pracy w SBM pielęgnował powiązania między tym ostatnim a filmami, w szczególności udzielając zezwoleń na zdjęcia do Ocean’s 12, Iron Man 2, The Counterfeiters, Bezcenne, Dziewczyna z Monako i Łamacz serc. Był także gospodarzem turniejów pokerowych (MonteCarlo Millions, PokerStars European Poker Tour), za które był bezpośrednio odpowiedzialny w SBM.

Skip to content