Economic Accelerator

strzałka

South Summit 2021 - Małopolska Innovation Rocket w Madrycie

Trzy start-upy z regionu Małopolski uczestniczą w rozpoczynającej się dziś trzydniowej konferencji South Summit w Madrycie. To już kolejny wyjazd małopolskich firm na zagraniczne targi w ramach projektu Małopolska Innovation Rocket realizowanego przez Economic Accelerator.

05/10/2021 autor: economic
W South Summit 2021, wraz z koordynatorami ze strony Economic Acceleratora, uczestniczą:
Techmo sp. z o.o. – realizuje działania R&D rozwijające obecne rozwiązania głosowe oraz opracowywanie nowych produktów w zakresu technologii mowy i dźwięku
Quality time – firma tworzy kreatywne filmy i jakościowe zdjęcia. Zajmuje się relacjami z wydarzeń, reklamami i wszystkim tym co można obejrzeć, usłyszeć i zobaczyć w internecie. Cyfrowy obraz to „MY”.
oraz
Talent Alpha – innowacyjny startup HR Tech, który przenosi specjalistów IT i ich zdolności do cyfrowego świata. Pozwala mierzyć umiejętności za pomocą zaawansowanych narzędzi Talent Analytics oraz zarządzać nimi w ludzkiej chmurze. Współpracuje z ponad 400 organizacjami, reprezentującymi ponad 20 tyś. specjalistów w 33 krajach na całym świecie. Łączy firmy sektora MŚP z globalnymi markami jak ABB, Decathlon, Fujitsu, GFT, Infosys, Novartis czy UiPath pozwalając na współpracę przy dużych, ciekawych projektach.

 

Tegoroczne South Summit to kolejna edycja konferencji organizowanej od 2013 roku, podczas której spotykają się “najbardziej przełomowe startupy, najbardziej wizjonerscy inwestorzy i najbardziej dynamiczne firmy, które dziś budują przyszłość”.

 

 

#EconomicAccelerator #MałopolskaInnovaionRocket 

  

Projekt „Małopolska Innovation Rocket: rozwój i internacjonalizacja innowacyjnych MŚP” nr RPMP.03.03.01-12-0059/20. Projekt  jest realizowany w ramach 3 Osi Priorytetowej Przedsiębiorcza Małopolska, Działanie 3.3 „Umiędzynarodowienie małopolskiej Gospodarki”, Poddziałanie 3.3.1 „Promocja gospodarcza Małopolski” RPO Województwa Małopolskiego 2014-2020. 

 

Skip to content