Home Aktualności Spotkania biznesowe w ramach Forum Ekonomicznego

Spotkania biznesowe w ramach Forum Ekonomicznego

Economic Accelerator

Projekt „Dolnośląskie Innovation Rocket” ma na celu wzmocnienie pozycji gospodarczej Dolnego Śląska jako regionu prężnego rozwoju innowacyjnych MŚP. Działania projektowe skierowane są do dolnośląskich innowacyjnych przedsiębiorstw z sektora MŚP działających w obszarach inteligentnych specjalizacji regionu oraz potencjalnych inwestorów i kontrahentów z zagranicy. W projekcie zostanie wspartych 36 firm z regionu.

Poniżej przedstawiamy dwóch aniołów biznesu, którzy wezmą udział w śniadaniu biznesowym oraz w spotkaniach dedykowanych dla dolnośląskich przedsiębiorców.

Tytus Cytowski – założyciel firmy Cytowski & Partners https://cytlaw.com/

Jest amerykańskim prawnikiem, przedsiębiorcą i aniołem biznesu i założycielem firmy Cytowski & Partners. Specjalizuje się w ekspansji na rynku amerykańskim, inwestycjach podwyższonego ryzyka i nowych technologiach. Inwestuje w Europie Środkowo-Wschodniej, Ameryce Łacińskiej, Afryce i Dolinie Krzemowej. Ukończył Harvard Law School.

Gerard Garcia Esteve – założyciel firmy Deale https://www.deale.es/

Gerard Garcia jest członkiem Cercle d’Economia, gdzie prowadzi działalność w obszarze Cercle Obert i był jednym z najmłodszych członków organizacji. Uczestniczy również w Barcelona Global i Foro de Foros Madrid. W październiku 2021 r. założył Deale, pierwszą w Europie niezależną cyfrową platformę M&A skoncentrowaną na rozwiązaniu problemu zmiany pokoleniowej w tkance biznesowej poprzez pomoc MŚP, inwestorom i doradcom w znalezieniu najlepszej okazji do wzrostu nieorganicznego w prosty i skuteczny sposób.  

Skip to content