Home Aktualności „The Importance of Coaching and the Right Leadership Mindset: Top Tips from an European Unicorn” – relacja z panelu dyskusyjnego EU-Startups Summit 2022

„The Importance of Coaching and the Right Leadership Mindset: Top Tips from an European Unicorn” – relacja z panelu dyskusyjnego EU-Startups Summit 2022

Małopolska Innovation Rocket

Drugiego dnia wydarzenia EU-Startups Summit 2022, Yannis Niebelschutz, zalożyciel CoachHub wygłosił prezentację „The Importance of Coaching and the Right Leadership Mindset: Top Tips from an European Unicorn.” („Znaczenie coachingu oraz właściwego nastawienia liderów: Najważniejsze wskazówki od europejskiego jednorożca”).

Yannis, reprezentuje platformę internetową, która oferuje usługi coachingu. Podczas swojego przemówienia zaprezentował wskazówki i rady startupom, które chcą pragną szybko i z sukcesem rozwinąć firmę. Najważniejsze jest ustalić podstawowe wartości dla firmy i dla kultury firmy.

Najważniejsze w byciu liderem bycie odrobinę zwariowanym, bycie dostępnym dla ludzi, z którymi się pracuje i przede wszystkim stawiać ludzi na pierwszym miejscu. Według CEO CoachHub jedna z kluczowych kwestii dla skutecznego rozwoju firmy jest dawać poczucie pracownikom, ze są rzeczywista częścią sukcesu firmy, ze ich praca i zdanie ma znaczenie dla pracodawcy. Ważne jest, żeby ich poznać w sferze profesjonalnej i prywatnej.

Yannis sugeruje, ze niezwykle ważne jest inwestować w pracowników w rożnym wymiarze zarówno finansowym jak i pod względem zaangażowania i czasu.

Udział w konferencji i targach w Barcelonie na EU Startup Summit, odbył się ramach programu Economic Accelerator i realizowanego projektu Małopolska Innovation Rocket. Organizatorem Economic Acceleratora jest Instytut Studiów Wschodnich. Okazje do wyjazdu do Hiszpanii mial1y trzy firmy z Malopolski biorące udział w projekcie- Versatilex, Medical Simulation Technologies oraz Score Digital.

Skip to content